Wideosesja – podglądanie malucha w czasie rzeczywistym z nagraniem płyty CD

Moment oczekiwania na dziecko to z jednej strony ekscytacja i lęk przed nieznanym, a z drugiej zniecierpliwienie i mnóstwo pytań. Wielu rodziców zastanawia się do kogo dziecko będzie podobne, jak wygląda i co robi w brzuchu mamy. Dzięki najnowszej technologii możemy wiedzieć to wszystko na długo przed narodzinami dziecka! W Serafin Clinic na Śląsku, jako jednej z nielicznych klinik w Polsce, możemy przeprowadzić wideosesję Maluszka!

Każdy przyszły rodzic chciałby zachować dla siebie ten wyjątkowy czas. Teraz pamiątka w postaci wideo prosto z brzucha mamy, jest na wyciągnięcie ręki!

Serafin Clinic Gliwice – Klinika dla Kobiet to wyjątkowe miejsce. Otaczamy kompleksową opieką wszystkie przyszłe mamy oraz te, które już oczekują narodzin. W naszej klinice można wykonać inwazyjne i nieinwazyjne badania diagnostyczne. Dzięki najnowszej aparaturze możliwe jest zobaczenie dziecka w trybie 4D LIVE.

Aparat ultrasonograficzny pozwala uzyskiwać niezwykle plastyczne trójwymiarowe obrazy płodu, o niemal naturalnym kolorze skóry. Wirtualna kontrola punktu padania światła daje możliwość stworzenia wyjątkowego ujęcia. Z racji niezwykle rzeczywistego obrazu płodu, technika ta nazywana jest również wirtualną fetoskopią. Zapraszamy do Serafin Clinic w Gliwicach na Śląsku.

Na czym polega wideosesja maluszka w Serafin Clinic w Gliwicach na Śląsku?

Wideosesja maluszka wykonywana w Serafin Clinic na Śląsku polega na ujęciu obrazu dziecka będącego jeszcze w brzuchu mamy. Dzięki wykorzystaniu najlepszego dostępnego na rynku aparatu do ultrasonografii możliwe jest uchwycenie go w technologii 3D i 4D.

Obraz jest niezwykle rzeczywisty, oddaje zarówno kształt, rozmiar i kolory.

wideosesja malucha

Jakie są korzyści wykonania wideo sesji Maluszka?

Ta niezwykła sesja prosto z brzucha mamy jest przede wszystkim unikatową pamiątką! Jest to pierwszy film z udziałem długo wyczekiwanego Malucha. Dzięki nagraniu przyszli rodzice mogą zachować dla siebie ten wyjątkowy moment.

Nagranie jest na tyle rzeczywiste, że wielu rodziców pierwszy raz może nie tylko usłyszeć bicie serca dziecka, ale również zobaczyć, jak wygląda!

Jak wygląda wideosesja Maluszka?

Wideosesję Maluszka można wykonać na każdym etapie ciąży, jest to zależne od preferencji przyszłych rodziców.

Do brzucha mamy przykładana jest specjalna głowica aparatu ultrasonograficznego. Za pomocą fal dźwiękowych o wysokiej częstotliwości możliwe jest uzyskanie obrazu. Ich wnikanie jest całkowicie bezpieczne i bezbolesne, nie uszkadzają komórek.

Wideosesja Maluszka trwa około 30 minut, a po wszystkim rodzice otrzymują płytę z nagraniem.