Klinika inna niż wszystkie

Stworzona z myślą o kobietach i dla kobiet oraz ich najbliższych. Serafin Clinic to nowoczesna klinika, stworzona z myślą o pacjentach poszukujących kompleksowej opieki medycznej. Jesteśmy placówką medyczną świadczącą usługi na wysokim poziomie. Do współpracy z Serafin Clinic Gliwice zaprosiliśmy wykwalifikowanych specjalistów ze Śląska i nie tylko. U nas możesz umówić się na konsultację do lekarzy z zamiłowania – profesjonalnych, mądrych i doświadczonych, a przede wszystkim ludzkich i gotowych nieść swoją pomoc. Centrum medyczne Gliwice Serafin Clinic oferuje dostęp do pomocy medycznej w szerokiej gamie specjalności – m.in. z zakresu ginekologii, radiologii, ortopedii, kardiologii, medycyny estetycznej i wielu innych dziedzin. Zależy nam, aby każdy pacjent miał szansę spotkać nie tylko lekarza, który go zdiagnozuje, lecz przede wszystkim człowieka, który chce nieść pomoc i wraz z diagnozą wskaże odpowiednie kroki postępowania. U nas możesz liczyć na holistyczne podejście do Twojego zdrowia! To bez wątpienia jest nasz najważniejszy cel, który cały zespół z Serafin Clinic pragnie realizować.

Nowoczesna placówka

Centrum medyczne Serafin Clinic Gliwice ulokowane jest w dogodnej dla Pacjentów lokalizacji – zarówno dla mieszkańców Gliwic, jak i osób przyjezdnych. Do Państwa dyspozycji oddajemy nowocześnie i komfortowo urządzone gabinety lekarskie, przyjazną poczekalnię oraz prężnie działającą rejestrację. Co więcej, stawiamy na jak najwyższy standard obsługi, nie musisz więc przychodzić osobiście ani dzwonić, by umówić się na wizytę. Możesz skorzystać z rejestracji online i ustalić termin u wybranego specjalisty! W Serafin Clinic Gliwice do Twojej dyspozycji jest sztab wykwalifikowanych specjalistów. Zadbają o Twoje zdrowie, ale też i o urodę, dobre samopoczucie i zadowolenie z własnego ciała.

Serafin partnerzy

Razem mamy ponad 120 lat doświadczenia medycznego, więcej niż 300 publikacji naukowych i pełną półkę nagród za osiągnięcia w dziedzinie medycyny.