Dawid Serafin

Specjalizacje

  • Ginekologia estetyczna
  • Leczenie niepłodności
  • Leczenie nietrzymania moczu
  • Prowadzenie ciąży
  • Ginekologia i położnictwo
SPECJALISTA GINEKOLOGII I POŁOŻNICTWA

dr n. med. Dawid Serafin


Umów wizytę

Dawid Serafin – ekspert w zakresie ginekologii estetycznej. Członek Europejskiego Stowarzyszenia Ginekologii Estetycznej. Jako jedyny ginekolog z Polski jest członkiem rady naukowej Międzynarodowego Stowarzyszenia Ginekologii Estetycznej i i Dobrostanu Intymnego (IAAGSW).

Jestem obecnie prawdopodobnie jedną z niewielu osób w Polsce o tak dużym doświadczeniu i wiedzy jeśli chodzi o stosowanie kwasu hialuronowego w okolicach intymnych. Jednocześnie od wielu lat opracowywuję nowe techniki operacji przy użyciu jedynie lasera operacyjnego, co pozwala osiągnąć zdumiewające efekty estetyczne po zabiegach operacyjnych, takich jak m.in. labioplasyka czy clitoroplastyka.
W swej pracy stawiam na profesjonalizm i szwajcarską precyzję, co pozwala mi pomagać moim w pacjentom w najbardziej właściwy sposób.

Jestem specjalistą ginekologii i położnictwa. Od lat zajmuję się profesjonalnie ginekologią estetyczną i zabiegową, wkładając cały czas dużo energii w samokształcenie i doskonalenie swych technik operacyjnych, dzięki czemu zostałem głównych lekarzem szkoleniowym w zakresie ginekologii estetycznej w Polsce i Europie, w zakresie stosowania wypełniacza z kwasem hialuronowym – Neauvia w okolicach intymnych. Do tej pory szkoliłem lekarzy z Polski, Niemiec, Francji, Włoch, Egiptu, Kazachstanu, Meksyku, Brazylii czy USA. Obecnie jako starszy członek Europejskiego Stowarzyszenia Ginekologii Estetycznej jestem również wykładowcą oraz szkoleniowcem w Europie, w tej jakże trudnej i wąskiej specjalizacji. W ostatnim czasie powstało nowe Międzynarodowe Stowarzyszenie Ginekologii Estetycznej i i Dobrostanu Intymnego (IAAGSW) w Londynie i zostałem zaproszony jako jedyny Polak i jeden z piętnastu specjalistów z całego świata do stworzenia rady naukowej tej organizacji.
W trakcie konsultacji staram się wnikliwie ocenić problem rozpoczynając od dokładnego wywiadu. W trakcie badania dbam o zachowanie intymności.