Specjalizacje

  • Badania prenatalne I, II i III trymestru
  • Konsultacje ginekologiczne kobiet w ciąży
  • Ginekologia
  • Antykoncepcja
Specjalista ginekologii i położnictwa

Dr Radosław Zubik 


Umów wizytę

Absolwent Wydziału Lekarskiego w Zabrzu Śląskiego Uniwersytetu Medycznego. Ukończył studia podyplomowe „Prawo w ochronie zdrowia” na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego. Członek Polskiego Towarzystwa Ginekologów i Położników oraz Sekcji Ultrasonografii PTGiP.

Posiada liczne certyfikaty PTGiP m.in. w zakresie badań prenatalnych, echokardiografii płodowej i badań dopplerowskich w ciąży oraz Certyfikat The Fetal Medicine Foundation w zakresie ultrasonografii I trymestru ciąży.

Sukcesywnie podnosi swoje kwalifikacje zawodowe poprzez aktywne uczestnictwo w licznych kursach oraz stażach. W 2007 roku ukończył kurs laparoskopii w European Institute Of Telesurgery w Strasbourgu. Świetny operator i laparoskopista, zajmujący się m.in. laparoskopią niepłodności, chorób jajników i jajowodów oraz mięśniaków macicy.

Dr Radosław Zubik jest specjalistą z wieloletnim stażem w zakresie konsultacji położniczych, prowadzenia ciąży, a przede wszystkim badań prenatalnych. W Serafin Clinic Gliwice wykonuje pełną diagnostykę prenatalną kobiet ciężarnych wraz z USG (badania prenatalne I, II i III trymestru), prowadzi ciąże, a także przeprowadza konsultacje i zabiegi z zakresu ginekologii.