Specjalizacje

  • Zabiegi rekonstrukcyjne po porodach naturalnych (z zakresu ginekologii estetycznej)
  • Badania prenatalne I, II i III trymestru
  • Prowadzenie ciąży
  • Konsultacje i zabiegi z zakresu ginekologii
  • Leczenie nietrzymania moczu
  • Histeroskopia
SPECJALISTA GINEKOLOGII I POŁOŻNICTWA

dr Dorota Kozłowska


Umów wizytę

Absolwentka Wydziału Lekarskiego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. Doświadczenie zawodowe zdobywała w renomowanych krajowych placówkach medycznych m.in. takich jak Okręgowy Szpital Kolejowy w Katowicach, Szpital Miejski w Siemianowicach Śląskich, Uniwersyteckie Centrum Kliniczne na Oddziale Ginekologii i Położnictwa oraz Szpital Miejski w Rudzie Śląskiej.

Posiada Certyfikat Umiejętności Sekcji Ultrasonografii Polskiego Towarzystwa Ginekologii i Położników oraz Certyfikat The Fetal Medicine Foundation.

Sukcesywnie rozwija swoje umiejętności zawodowe poprzez aktywne uczestnictwo w licznych krajowych i zagranicznych konferencjach, warsztatach, kursach oraz szkoleniach. Ponadto jest autorką szeregu prac opublikowanych w czasopismach o międzynarodowym zasięgu.

W Serafin Clinic Gliwice Pani doktor wykonuje pełną diagnostykę prenatalną kobiet ciężarnych wraz z USG (badania prenatalne I, II i III trymestru), prowadzi ciąże, a także przeprowadza konsultacje i zabiegi z zakresu ginekologii. Bardzo często asystuje Doktorowi Dawidowi Serafinowi podczas zabiegów z zakresu ginekologii estetycznej. Samodzielnie wykonuje zabiegi rekonstrukcyjne po przebytych porodach naturalnych.