Specjalizacje

  • Plastyka powiek górnych i dolnych
  • Korekcja nosa
  • Korekcja odstających uszu
  • Plastyka piersi
  • Korekty blizn
Specjalista chirurgii plastycznej

dr Agnieszka Niewczas -Maciejewska


Umów wizytę

Absolwentka wydziału lekarskiego Akademii Medycznej im. Piastów Śląskich we Wrocławiu. Specjalizację z zakresu chirurgii plastycznej rozpoczęła na Oddziale Chirurgii Plastycznej w Polanicy- Zdrój, najstarszym i jednym z najbardziej prestiżowych ośrodków chirurgii plastycznej w Polsce.

Na przestrzeni lat doświadczenie i umiejętności zdobywała pod okiem wybitnych chirurgów plastycznych m.in. jako starszy asystent Chirurgii Plastycznej na Oddziale Chirurgii Plastycznej DSS im. T. Marciniaka we Wrocławiu. Dyplomowany lekarz medycyny estetycznej.

Z myślą o swoich pacjentach oraz ciągłym doskonaleniu swojego warsztatu regularnie uczestniczy w kursach i indywidualnych stażach w zakresie chirurgii plastycznej i rekonstrukcyjnej w renomowanych ośrodkach zarówno w kraju, jak i za zagranicą.

Jest członkiem towarzystw naukowych, m.in. Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej, International Society of Aesthetic Plastic Surgery.

W Serafin Clinic w Gliwicach dr Agnieszka Niewczas-Maciejewska wykonuje pełen zakres zabiegów chirurgii plastycznej i rekonstrukcyjnej. W obrębie jej szczególnych zainteresowań znajdują się między innymi operacje estetyczne nosa, piersi oraz chirurgia twarzy.