GShot – przywracane orgazmu

Co to jest GShot ?

Orgazm to słowo klucz jeśli chodzi o udane życie seksualne. Na jego temat powstało wiele książek i poradników dla par, ale czasem to za mało. Dlatego z pomocą przychodzi G-shot „Zastrzyk orgazmu”. Jest to całkowicie bezbolesny i bezinwazyjny zabieg, który pozwala osiągnąć szczyt przyjemności podczas każdego kontaktu intymnego. Punkt G zostaje powiększony poprzez ostrzyknięcie własnym tłuszczem lub kwasem hialuronowym.

Dzięki temu możliwe jest zwiększenie libido oraz doznań seksualnych. Ostrzyknięta strefa erogenna staje się nie tylko uwydatniona, ale i bardziej wrażliwa, co ma znaczący wpływ na osiągniecie satysfakcji seksualnej. Każdy kontakt intymny kończy się wielokrotnym orgazmem. Efekty zabiegu zauważalne są od pierwszej chwili! 

Eksperckie podejście w Serafin Clinic 

W Serafin Clinic w Gliwicach – Klinice dla Kobiet pracujemy tylko przy użyciu materiałów znanych i sprawdzonych firm. Każdy zastrzyk wykonywany jest przez lekarza specjalistę z wieloletnim doświadczeniem. To właśnie zdobyta wiedza pozwala nam zaproponować naszym Pacjentkom najlepsze z możliwych rozwiązanie. „Zastrzyk orgazmu” wykonywany w naszej klinice w Gliwicach jest jednym z najbardziej popularnych. Badania pokazują, że wiele kobiet cierpi z powodu anorgazmii, czyli niemożliwości osiągnięcia orgazmu. Dlatego G-shot jest idealnym rozwiązaniem! Klinika doktora Serafina wychodzi naprzeciw oczekiwaniom Pacjentek. Powiększenie punktu G może mieć fundamentalne znaczenie w poprawie życia intymnego. Zabiegi z zakresu ginekologii estetycznej to nie tylko lepszy wygląd i estetyka, ale przede wszystkim inwestycja w zdrowie. 

Na czym polega zabieg G shot?

Zabieg ostrzykiwania punktu G polega na podaniu w tej okolicy kwasu hialuronowego lub własnej tkanki tłuszczowej. Efekty utrzymują się przez około dwa lata, jednak jest to też zależne od predyspozycji każdej Pacjentki.

Korzyści zabiegu 

Powiększenie punktu G niesie za sobą wiele korzyści. Zastrzyk sprawi, że cała okolica stanie się bardziej wrażliwa na bodźce, więc zwiększą się doznania podczas każdego zbliżenia intymnego. Bezpośrednio przekłada się to również na podniesienie poczucia własnej wartości. Dodatkowo kwas hialuronowy działa, jak eliksir młodości. Dzięki niemu zostaje przywrócony estetyczny wygląd oraz odpowiednia wilgotność pochwy. Skóra w tym miejscu staje się jędrna i napięta.  Wpływa to nie tylko na lepsze pożycie seksualne, ale i na zdrowie. Zmniejsza się ryzyko infekcji bakteryjnych i wirusowych. W pochwie powstaje naturalna bariera ochronna. 

Zabieg powiększenia punktu G wykonuje się w znieczuleniu miejscowym i trwa zwykle kilka minut. Jest całkowicie bezpieczny i bezinwazyjny, a jego efekty widoczne są od razu! 

Korzyści zabiegu G shot:

 • zwiększenie doznań seksualnych, 
 • poprawa życia intymnego, 
 • podniesienie poczucia własnej wartości, 
 • wyzbycie się kompleksów, 
 • poprawa estetyki miejsc intymnych, 
 • przywrócenie prawidłowego nawilżenia pochwy, 
 • zmniejszenie ryzyka infekcji miejsc intymnych, 
 • trwałość zabiegu,
 • zabieg jest bezpieczny i bezbolesny, 
 • szybka rekonwalescencja, 
 • zabieg wykonywany jest przez specjalistę, lekarza-ginekologa dr Dawida Serafina.

Gdzie znajduje się punkt G?

Słynny punkt G zlokalizowany jest na przedniej ścianie pochwy, kilka centymetrów powyżej jej wejścia. Składa się z naczyń krwionośnych, gruczołów i zakończeń nerwowych, które odpowiadają za odpowiednią stymulację. To właśnie uwydatnienie punktu G może mieć znaczący wpływ na zwiększenie doznań seksualnych. 

Przebieg zabiegu

Zabieg powiększenia punktu G poprzedzony jest konsultacją. W Serafin Clinic Gliwice przykładamy ogromną wagę do tego, aby Pacjentka była zadowolona z każdej wizyty. 

Jeśli nie ma żadnych przeciwwskazań zdrowotnych, zabieg można wykonać od razu. 

Do powiększenia punktu G używamy wypełniaczy: kwasu hialuronowego lub własnej tkanki tłuszczowej. Tkanka tłuszczowa zostaje pozyskana na drodze liposukcji i jest całkowicie bezpieczna dla naszego organizmu. 

Augmentacja punktu G pozwala nam z ogromną precyzją wstrzyknąć odpowiedni preparat w przednią ścianę pochwy. Dzięki temu poprawia się jej ekspozycja, co w rezultacie prowadzi do intensywniejszej stymulacji oraz zwiększenia doznań. 

Po zabiegu należy zostać w klinice przez około 30 minut na obserwacji. 

G shot czy O shot – który zabieg wybrać? 

Alternatywnym zabiegiem do G shot jest zastrzyk O shot. Polega na ostrzyknięciu punktu G osoczem bogatopłytkowym. Pomaga on zrewitalizować pochwę oraz eliminuje objawy wysiłkowego nietrzymania moczu.

Wskazania do zabiegu

 • anorgazmia (brak orgazmu),
 • uzyskanie większej satysfakcji ze swojego życia erotycznego, 
 • zbyt mały lub mało uwydatniony punkt G, 
 • suchość pochwy, która powoduje częstsze infekcje miejsc intymnych,
 • okres menopauzy (wówczas samoistnie zmniejsza się punkt G), 
 • brak orgazmu spowodowany ciężkim porodem, 
 • zwiększenie pewności siebie i pozbycie się kompleksów. 

Przeciwwskazania do zabiegu

 • ciąża, połóg i okres karmienia piersią, 
 • infekcje miejsc intymnych, 
 • miesiączka. 

Rekonwalescencja 

Rekonwalescencja po zabiegu powiększenia punktu G kwasem hialuronowym jest naprawdę znikoma.

Przez pierwsze godziny po zabiegu może pojawić się niewielki ból oraz obrzęk. Z reguły nie wymaga on jednak sięgnięcia po środki przeciwbólowe. 

Może wystąpić także delikatne krwawienie lub plamienie z pochwy, które znikają samoistnie już po kilku godzinach.

W związku z tym, że zabieg odbywa się bez zbędnej ingerencji chirurgicznej, Pacjentka może współżyć już kilka godzin później

W ciągu pierwszych 2-3 tygodni niezwykle istotna jest dbałość o higienę miejsc intymnych. Warto w tym czasie zrezygnować również z palenia tytoniu oraz spożywania alkoholu. Dzięki temu unikniemy możliwych infekcji.

Konsultacja z zakresu ginekologii estetycznej – dr n. med. Dawid Serafin

350 zł

GShot – przywracane orgazmu – wypełnianie punktu G kwasem hialuronowym

1 600 zł

OShot – pobudzanie punktu G i łechtaczki osoczem bogatopłytkowym

1 600 zł