Specjalizacje

  • Redukcja zmarszczek
  • Nawilżanie i rewitalizacja igłowa twarzy, szyi oraz dekoltu
  • Laserowe leczenie przebarwień i zamykanie naczynek
  • Leczenie łysienia androgenowego
  • Leczenie nadpotliwości i bruksizmu
  • Osocze bogatopłytkowe
Specjalista Medycyny Estetycznej

Dr Paulina Grzonka


Umów wizytę

Absolwentka kierunku lekarskiego w języku angielskim na Uniwersytecie Komeńskiego w Bratysławie z pododdziałem w Martinie (Comenius University, Jessenius Faculty of Medicine in Martin na Słowacji). Obroniła pracę dyplomową z dziedziny Dermatologii i Wenerologii o tytule „Basal Cell Carcinoma”. W 2020 roku ukończyła z oceną bardzo dobry studia podyplomowe z zakresu Medycyny Estetycznej na Śląskiej Wyższej Szkole Medycznej w Katowicach. Obecnie jest lekarzem w trakcie specjalizacji z medycyny rodzinnej. Na co dzień pracuje jako lekarz rodzinny w przychodniach.

W celu podnoszenia swoich kwalifikacji regularnie uczęszcza na kursach, warsztatach, oraz szkolenia z zakresu medycyny estetycznej m.in. Aesth Medic Trainings Zaawansowane zabiegi z Botuliną typ A Botox, Zastosowane zabiegi kwasem hialuronowym i wolumetria twarzy, Zastosowanie nici linftingujących PDO w zabiegach medycyny estetycznej, Zabiegi kwasem hialuronowym, praca z kaniulą, techniki podawania preparatu, Modelowanie ust kwasem hialuronowym, Stylage – Dr Anna Blacha-Janikowska (zastosowanie kwasu hialuronowego Stylage w praktyce lekarza), Techniki Iniekcji w oparciu o gamę produktów (Neauvia, Dr Katarzyna Grudzień), Zastosowanie Toksyny Botulinowej w górnej części twarzy, Modelowanie ust (Fenice), Techniki łączone, Wypełniacze tkanek miękkich, usieciowany kwas hialuronowy, poziom zaawansowany (Dr Marcin Huwer).

Członek Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging.

W Serafin Clinic Gliwice oferuję zabiegi z zakresu medycyny estetycznej głównie w obrębie twarzy, szyi, dekoltu i dłoni.